Firma ZK-Elektro s.r.o. bola založená v roku 2007 a to ako prechod zo živnostenského prostredia do spoločnosti s ručením obmedzeným.

Jej história však siaha až do roku 1994 kedy bola založená ako živnostenská firma pod názvom Zdeno Krajči. Hlavnou činnosťou firmy boli vtedy odborné skúšky a odborné prehliadky.

Firma sa v roku 2007 pretransformovala do dnešnej podoby ako firma ZK-Elektro s ručením obmedzeným. Hlavným predmetom už bolo aj drobné odstraňovanie nedostatkov po odborných prehliadkach a odborných skúškach ale aj projekcia.

V roku 2013 sa firma rozšírila o montážnu časť firmy, v tomto roku firma vyhrala svoju prvú veľkú zákazku a to bol bytový dom v Trenčíne.

V roku 2018 sa firma presťahovala do novozrekonštruovaných priestorov na adrese Nová 128 Považská Bystrica 017 01 kde sa podaril otvoriť aj obchod s elektroinštalačným materiálom .

Súčasný trend a vývoj firmy ZK-Elektro s.r.o. nasvedčuje tomu ,že firma bude aj v budúcnosti významným a dôveryhodným partnerom potencionálnych investorov na Slovensku aj v zahraničí.

U nás v obchode nájdete rôznych výrobcov elektroinštalačného materiálu ktorý aj mi používame pri montáži. Snažíme sa používať cenovo dostupné výrobky ale nie na úkor kvality.

CzechEnglishGermanSlovak